Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Izaberite neku od sledećih kategorija:
Sortiranje na osnovu:

Strana 4 od 4
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Napred

61 - 66 od ukupno 66 oglasa - Prodaja

9
149 900 € 2828 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

53 m2

pr spr.
17
390 000 € 2484 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

157 m2

5. spr.
6
108 100 € 2300 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

47 m2

2. spr.
6
348 500 € 85 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

4111 m2

pr spr.
15
219 000 € 576 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Sremčica

380 m2

pr spr.
7
93 500 € 2174 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

43 m2

vpr spr.
Strana 4 od 4
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Napred
Prodaja nekretnina agencije Milenijum nekretnine na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup